Tooted ja teenused

Tooted ja teenused

Suurem osa meie valmistatud disainelementidest on ainulaadsed ning nendes peegeldub ennekõike iga kliendi soovid ja vajadused. Protsess algab ideest, millele klient valib mustri ning meie ajame joonde kõik muu.

Otstarve ja kasutusvaldkonnad

 

Meie tooteid on võimalik kasutada erineval otstarbel ning väga erinevates kohtades – eriliseks on võimalik muuta nii kodu, kui ka kontor ja palju muudki: näiteks kaubandusketid, hotellid, salongid, baarid, restoranid, vaba aja veetmis asutused, bürood, terviseklubid, spordiklubid, eramud, korterid, villad, avalikud ruumid jpm.

 

 

 

Materjal

 

Tootmisel kasutame mitmeid erinevaid teras ja puitmaterjale. Materjali valime koostöös kliendiga. Kõik tööd teostatakse vastavalt lõikekvaliteedi standard nõudele ISO9013.

 

Tooted

Meie tootevalikus on palju erinevaid disainlahendusi – teiste seas näiteks radiaatorite katted, kliimade katted, valgustid, väravad, piirded, vaheseinad, modernsed disainielemendid, mööbel, fassaadipaneelid jpm. Lisaks on võimalik teostada erilahendusi, mida ei kajastu nimekirjas.

 

Järeltöötlus

Järeltöötluses kasutame RAL-värvikaarti (viide).

RAL  Värvide valik on mitmekülgne. Värvid sobivad suurepäraselt ümbritsevasse keskkonda ja ilmestavad erinevaid ehitisi ning toovad esile hoonete detaile.
Värvitooni valides tuleb tähelepanu pöörata sellele, et toonid tunduvad suuremal pinnal ümbritsetuna looduslikest tugevatest toonidest heledatemana ja kirkamatena kui värvikaardi väikesel tooninäidisel. Arvutist vaadatuna ei pruugi värvid minna kokku tegelikkusega.

 

 

 

Teenused

 

 – Alumiinium keevitus;
 – Roostevaba terase keevitus;
 – Metallkonstrukstsioonide valmistamine;
 – Paigaldus tööd;
 – Eritellimustoodete tootmise projektijuhtimine;

 

 


Mustrid ja kujundused

Võtke meiega ühendust

Teeme oma tööd pühendunult, mistõttu ületame ka kõige nõudlikuma kliendi ootused. Meie professionaalne meeskond suudab vormida ideest ainulaadse lõpptoote, mis jääb kaunistama  Teie kodu või kontorit.

Võtke meiega ühendust ning alustame koostööd juba täna! 

DERMET SLT OÜ

Reg.nr: 14502923

Tel: +372 5623 0382

E-mail: info@dermet.ee

10 + 5 =